KONST / Litografier / Färglitografi 8805129
nr 880 5129
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Olle Nyman (1909-1999), 76/275, signerad, -85, motivet: 24x24
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 mars 2014
kl 19:49:47
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr
350 kr
6
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman